DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (D)


Değirmencilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Değirmencilik bölümü mezunları DGS'de gıda mühendisliği ve gıda teknolojisi bölümlerini tercih edebilir.

Dekor Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Dekor tasarımı bölümü mezunları DGS'de iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Demiryolu Araçları Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Demiryolu araçları bölümü mezunları DGS'de makine mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Demiryolu İnşaatı ve İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Demiryolu inşaat ve işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Deniz Elektroniği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deniz elektroniği bölümü mezunları DGS'de deniz ulaştırma işletme mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, güverte bölümlerini tercih edebilir.

Deniz Haberleşme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deniz haberleşme bölümü mezunları DGS'de deniz ulaştırma işletme mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, güverte bölümlerini tercih edebilir.

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deniz işletmeciliği ve yönetimi bölümü mezunları DGS'de deniz işletmeciliği ve yönetimi, deniz ulaştırma işletme mühendisliği, denizcilik işletmeleri yönetimi, güverte, işletme, lojistik yönetimi, uluslararası ticaret bölümlerini tercih edebilir.

Deniz Ulaştırma ve İşletme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deniz ulaştırma ve işletme bölümü mezunları DGS'de deniz işletmeciliği ve yönetimi, deniz ulaştırma işletme mühendisliği, denizcilik işletmeleri yönetimi, güverte, işletme, lojistik yönetimi, uluslararası ticaret bölümlerini tercih edebilir.

Deniz ve Liman İşletme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deniz ve liman bölümü mezunları DGS'de deniz işletmeciliği ve yönetimi, deniz ulaştırma işletme mühendisliği, denizcilik işletmeleri yönetimi, güverte, işletme, lojistik yönetimi, uluslararası ticaret bölümlerini tercih edebilir.

Deniz ve Liman İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deniz ve liman işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de deniz işletmeciliği ve yönetimi, deniz ulaştırma işletme mühendisliği, denizcilik işletmeleri yönetimi, güverte, işletme, lojistik yönetimi, uluslararası ticaret bölümlerini tercih edebilir.

Deri İşleme Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deri işleme teknolojisi bölümü mezunları DGS'de deri mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Deri Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deri teknolojisi bölümü mezunları DGS'de deri mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Dericilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Dericilik bölümü mezunları DGS'de deri mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Deri Konfeksiyon Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Deri konfeksiyon bölümü mezunları DGS'de moda giyim tasarımı, moda tasarımı, moda ve tekstil tasarımı, tekstil ve moda tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Dış Ticaret Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Dış ticaret bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi, ekonomi ve finans, iktisat, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası lojistik, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Dış Ticaret ve Avrupa Birliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Dış ticaret ve Avrupa Birliği bölümü mezunları DGS'de Avrupa birliği ilişkileri, bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, ekonomi, ekonomi ve finans, iktisat, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası ilişkiler, uluslararası ilişkiler ve Avrupa birliği, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Diş Protez Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Diş protez bölümü mezunları DGS'de sağlık idaresi, sağlık kurumlan işletmeciliği, sağlık kurumlan yöneticiliği, sağlık yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Diş Protez Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Diş protez teknolojisi bölümü mezunları DGS'de sağlık idaresi, sağlık kurumlan işletmeciliği, sağlık kurumlan yöneticiliği, sağlık yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Diş Teknik Sekreterliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Diş teknik sekreterliği bölümü mezunları DGS'de sağlık idaresi, sağlık kurumlan işletmeciliği, sağlık kurumlan yöneticiliği, sağlık yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Diyaliz Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Diyaliz bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Doğal Taş Dekorasyonu Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Doğal taş dekorasyonu bölümü mezunları DGS'de iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, jeoloji mühendisliği, maden mühendisliği, mimarlık bölümlerini tercih edebilir.

Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Doğal yapı taşları bölümü mezunları DGS'de iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, jeoloji mühendisliği, maden mühendisliği, mimarlık bölümlerini tercih edebilir.

Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Doğalgaz ve boru hatları bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Doğalgaz, ısıtma ve sıhhi tesisat teknolojisi bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Doğalgaz ve Isıtma Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Doğalgaz ve ısıtma bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Doğalgaz ve tesisatı teknolojisi bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Dokumacılık ve El Sanatları Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Dokumacılık ve el sanatları bölümü mezunları DGS'de el sanatları, geleneksel Türk el sanatları, geleneksel Türk sanatları, halı-kilim ve eski kumaş desenleri, tezhip bölümlerini tercih edebilir.

Döküm Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Döküm bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, malzeme bilimi ve mühendisliği, malzeme mühendisliği, metalürji ve malzeme mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Duvar Süsleme Sanatları Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Duvar süsleme sanatları bölümü mezunları DGS'de çini, el sanatları, eski çini onarımları, fotoğraf, geleneksel Türk el sanatları, geleneksel Türk sanatları, grafik, iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, tezhip bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.