DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (G)


Gastronomi ve Mutfak Sanatları Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gastronomi ve mutfak sanatları bölümü mezunları DGS'de gastronomi, gastronomi ve mutfak sanatları, mutfak sanatları ve yönetimi, turizm işletmeciliği, turizm işletmeciliği ve otelcilik, turizm ve otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik bölümlerini tercih edebilir.

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gaz ve tesisatı bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Gayrimenkul Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gayrimenkul yönetimi bölümü mezunları DGS'de gayrimenkul ve varlık değerleme, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi bölümlerini tercih edebilir.

Geleneksel El Sanatları Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Geleneksel el sanatları bölümü mezunları DGS'de el sanatları, geleneksel Türk el sanatları, geleneksel Türk sanatları, halı-kilim ve eski kumaş desenleri, tezhip bölümlerini tercih edebilir.

Gemi İnşaatı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gemi inşaatı bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, makine mühendisliği, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, gemi ve yat tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Gemi Makineleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gemi makineleri bölümü mezunları DGS'de gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Gemi Makineleri İşletme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gemi makineleri işletme bölümü mezunları DGS'de gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Gemoloji ve Mücevher Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gemoloji ve mücevher bölümü mezunları DGS'de aksesuar tasarımı, takı tasarımı, takı teknolojisi ve tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Genel Çalışmalar Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Genel çalışmalar bölümü mezunları DGS'de işletme bölümünü tercih edebilir.

Genel İşletme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Genel işletme bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi ve finans, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, sağlık kurumlan işletmeciliği, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

Geoteknik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Geoteknik bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, jeofizik mühendisliği, jeoloji mühendisliği, maden mühendisliği, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Gıda Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gıda teknolojisi bölümü mezunları DGS'de beslenme ve diyetetik, bitki koruma, gıda mühendisliği, gıda teknolojisi, kimya, tarımsal biyoteknoloji bölümlerini tercih edebilir.

Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gıda kalite kontrolü ve analizi bölümü mezunları DGS'de beslenme ve diyetetik, bitki koruma, gıda mühendisliği, gıda teknolojisi, kimya, tarımsal biyoteknoloji bölümlerini tercih edebilir.

Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Girişimcilik ve proje yönetim asistanlığı bölümü mezunları DGS'de girişimcilik, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi bölümlerini tercih edebilir.

Giyim Üretim Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Giyim üretim teknolojisi bölümü mezunları DGS'de moda giyim tasarımı, moda tasarımı, moda ve tekstil tasarımı, sahne dekorları ve kostümü, tekstil, tekstil mühendisliği, tekstil tasarım, tekstil tasarımı, tekstil ve moda tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Görsel İletişim Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Görsel iletişim bölümü mezunları DGS'de görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Grafik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Grafik bölümü mezunları DGS'de fotoğraf, fotoğraf ve video, grafik, grafik sanatlar ve grafik tasarımı, grafik sanatları, grafik tasarım, grafik tasarımı, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, iletişim tasarımı,iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım bölümlerini tercih edebilir.

Grafik Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Grafik tasarımı bölümü mezunları DGS'de fotoğraf, fotoğraf ve video, grafik, grafik sanatlar ve grafik tasarımı, grafik sanatları, grafik tasarım, grafik tasarımı, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, iletişim tasarımı,iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım bölümlerini tercih edebilir.

Grafik ve Reklamcılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Grafik ve reklamcılık bölümü mezunları DGS'de görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, grafik, grafik sanatları, grafik tasarım, grafik tasarımı, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, , iletişim ve tasarım, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, yeni medya bölümlerini tercih edebilir.

Gümrük İşletme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Gümrük işletme bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, gümrük işletme, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Güvenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Güvenlik bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

Güvenlik ve Koruma Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Güvenlik ve koruma bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

Güverte Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Güverte bölümü mezunları DGS'de deniz ulaştırma işletme mühendisliği, güverte bölümlerini tercih edebilir.

Güzel Sanatlar (Tiyatro) Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Güzel sanatlar (tiyatro) bölümü mezunları DGS'de drama ve oyunculuk, oyunculuk, tiyatro, tiyatro (oyunculuk) bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.