DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (İ)


İç Mekan Koruma ve Yenileme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İç mekan koruma ve yenileme bölümü mezunları DGS'de el sanatları, geleneksel Türk el sanatları, geleneksel Türk sanatları, iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, mimarlık, tezhip bölümlerini tercih edebilir.

İç Mekan Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İç mekan tasarımı bölümü mezunları DGS'de el sanatları, geleneksel Türk el sanatları, geleneksel Türk sanatları, iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, mimarlık, tezhip bölümlerini tercih edebilir.

İklimlendirme-Soğutma Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İklimlendirme - soğutma bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

İkmal Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İkmal bölümü mezunları DGS'de lojistik yönetimi, ulaştırma ve lojistik, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

İkram Hizmetleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İkram hizmetleri bölümü mezunları DGS'de aile ve tüketici bilimleri, beslenme ve diyetetik, yiyecek içecek işletmeciliği, yiyecek ve içecek işletmeciliği bölümlerini tercih edebilir.

İlk ve Acil Yardım Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İlk ve acil yardım bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

İlkokul Öğretmenliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İlkokul öğretmenliği bölümü mezunları DGS'de sınıf öğretmenliği bölümünü tercih edebilir.

İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İlköğretim matematik öğretmenliği bölümü mezunları DGS'de ilköğretim matematik öğretmenliği bölümünü tercih edebilir.

İlahiyat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İlahiyat bölümü mezunları DGS'de ilahiyat, Arap dili ve edebiyatı, Arapça öğretmenliği, Fars dili ve edebiyatı, ilahiyat lisans tamamlama (ilitam) programı bölümlerini tercih edebilir.

İlahiyat - Sosyal Bilimler Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İlahiyat - sosyal bilimler bölümü mezunları DGS'de ilahiyat lisans tamamlama (ilitam) programı bölümünü tercih edebilir.

İletişim ve Halkla İlişkiler Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İletişim ve halkla ilişkiler bölümü mezunları DGS'de görsel iletişim tasarımı, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, yeni medya bölümlerini tercih edebilir.

İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İngiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunları DGS'de Amerikan kültürü ve edebiyatı, İngiliz dil bilimi, İngiliz dili ve edebiyatı, İngilizce mütercim - tercümanlık bölümlerini tercih edebilir.

İnsan Kaynakları Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnsan kaynakları bölümü mezunları DGS'de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, insan kaynakları yönetimi, işletme, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnsan kaynakları yönetimi bölümü mezunları DGS'de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, insan kaynakları yönetimi, işletme, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

İnşaat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnşaat bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, mimarlık bölümlerini tercih edebilir.

İnşaat Teknikerliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnşaat teknikerliği bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, mimarlık bölümlerini tercih edebilir.

İnşaat Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnşaat teknolojisi bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, mimarlık bölümlerini tercih edebilir.

İnşaat ve Sanayi Boya Uygulama Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnşaat ve sanayi boya uygulama teknolojisi bölümü mezunları DGS'de kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya bölümlerini tercih edebilir.

İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnternet gazeteciliği ve yayıncılığı bölümü mezunları DGS'de basın ve yayın, fotoğraf ve video, gazetecilik, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, grafik, grafik sanatlar ve grafik tasarımı, grafik sanatları, grafik tasarım, grafik tasarımı, halkla ilişkiler ve reklamcılık, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, işletme enformatiği, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, televizyon haberciliği ve programcılığı, yeni medya, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

İnternet ile Pazarlama Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnternet ile pazarlama bölümü mezunları DGS'de görsel iletişim tasarımı, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

İnternet ve Ağ Teknolojileri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İnternet ve ağ teknolojileri bölümü mezunları DGS'de bilgisayar mühendisliği, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilgisayar ve yazılım mühendisliği, bilgisayar-enformatik, bilişim sistemleri mühendisliği, bilişim sistemleri ve teknolojileri, enformasyon teknolojileri, matematik ve bilgisayar bilimleri, matematik-bilgisayar, yazılım mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

İpek Böcekçiliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İpek böcekçiliği bölümü mezunları DGS'de zootekni bölümünü tercih edebilir.

İstihbarat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İstihbarat bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

İstihkam Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İstihkam bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

İş Makineleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İş makineleri bölümü mezunları DGS'de makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, tarım makineleri bölümlerini tercih edebilir.

İş Makineleri Operatörlüğü Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İş makineleri operatörlüğü bölümü mezunları DGS'de makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, tarım makineleri bölümlerini tercih edebilir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, işletme, sağlık yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

İşçi Sağlığı ve Güvenliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İşçi sağlığı ve güvenliği bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, işletme, sağlık yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

İş İdaresi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İş idaresi bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi ve finans, girişimcilik, işletme, işletme, bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, sağlık kurumlan işletmeciliği, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

İşletme Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İşletme bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi ve finans, girişimcilik, işletme, işletme, bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, sağlık kurumlan işletmeciliği, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

İşletmecilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İşletmecilik bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi ve finans, girişimcilik, işletme, işletme, bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, sağlık kurumlan işletmeciliği, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

İşletme Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İşletme yönetimi bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi ve finans, girişimcilik, işletme, işletme, bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, sağlık kurumlan işletmeciliği, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

İşletme - Muhasebe Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İşletme - muhasebe bölümü mezunları DGS'de işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, muhasebe, muhasebe bilgi sistemleri, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim bölümlerini tercih edebilir.

İş ve Uğraşı Terapisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İş ve uğraşı terapisi bölümü mezunları DGS'de ergoterapi, fizyoterapi ve rehabilitasyon, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İşletme organizasyonu ve çiftlik yönetimi bölümü mezunları DGS'de işletme, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, tarım ekonomisi, tarım işletmeciliği bölümlerini tercih edebilir.

İtfaiyecilik ve Sivil Savunma Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İtfaiyecilik ve sivil savunma bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İtfaiyecilik ve yangın güvenliği bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

İthalat - İhracat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İthalat - ihracat bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonomi, ekonomi ve finans, iktisat, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, ,uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.