DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (K)


Kağıt Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kağıt teknolojisi bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, orman endüstrisi mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kağıt ve Kağıt İşleme Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kağıt ve kağıt işleme teknolojisi bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, orman endüstrisi mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kağıtçılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kağıtçılık bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, orman endüstrisi mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kalıpçılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kalıpçılık bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kalite Kontrol Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kalite kontrol bölümü mezunları DGS'de endüstri mühendisliği, imalat mühendisliği, istatistik, makine mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kamışlı Çalgılar Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kamışlı çalgılar bölümü mezunları DGS'de nefesli çalgılar ve vurma çalgılar, üfleme ve vurma çalgılar bölümlerini tercih edebilir.

Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kamu güvenlik ve asayişin sağlanması bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kanatlı hayvan yetiştiriciliği bölümü mezunları DGS'de zootekni bölümünü tercih edebilir.

Karayolu Ulaşımı ve Trafik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Karayolu ulaşımı ve trafik bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, lojistik yönetimi, ulaştırma ve lojistik bölümlerini tercih edebilir.

Kaynak Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kaynak teknolojisi bölümü mezunları DGS'de malzeme bilimi ve mühendisliği, malzeme mühendisliği, metalürji ve malzeme mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kıymetli Taş ve Metal İşlemeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kıymetli taş ve metal işlemeciliği bölümü mezunları DGS'de aksesuar tasarımı, takı tasarımı, takı teknolojisi ve tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Kimya Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kimya bölümü mezunları DGS'de çevre mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, kimya ve süreç mühendisliği, polimer mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kimya Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kimya teknolojisi bölümü mezunları DGS'de çevre mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, kimya ve süreç mühendisliği, polimer mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Konfeksiyon (Hazır Giyim) Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Konfeksiyon (hazır giyim) bölümü mezunları DGS'de moda giyim tasarımı, moda tasarımı, moda ve tekstil tasarımı, sahne dekorları ve kostümü, tekstil, tekstil mühendisliği, tekstil tasarım, tekstil tasarımı, tekstil ve moda tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

İhbar Kontrol Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

İhbar kontrol bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, endüstri mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, kontrol ve otomasyon mühendisliği, imalat mühendisliği, kontrol mühendisliği, makine mühendisliği, mekatronik mühendisliği, meteoroloji mühendisliği, uçak elektrik-elektronik bölümlerini tercih edebilir.

Kontrol Sistemleri Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kontrol sistemleri teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, endüstri mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, kontrol ve otomasyon mühendisliği, imalat mühendisliği, kontrol mühendisliği, makine mühendisliği, mekatronik mühendisliği, meteoroloji mühendisliği, uçak elektrik-elektronik bölümlerini tercih edebilir.

Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kontrol ve otomasyon teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, endüstri mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, kontrol ve otomasyon mühendisliği, imalat mühendisliği, kontrol mühendisliği, makine mühendisliği, mekatronik mühendisliği, meteoroloji mühendisliği, uçak elektrik-elektronik bölümlerini tercih edebilir.

Kooperatifçilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kooperatifçilik bölümü mezunları DGS'de İşletme, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, tarım ekonomisi, tarım işletmeciliği bölümlerini tercih edebilir.

Kostüm Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kostüm tasarımı bölümü mezunları DGS'de moda giyim tasarımı, moda tasarımı, moda ve tekstil tasarımı, sahne dekorları ve kostümü, tekstil ve moda tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Kozmetik Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kozmetik teknolojisi bölümü mezunları DGS'de kimya, kimya mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Kuaförlük / Kuaförlük Öğretmenliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kuaförlük / kuaförlük öğretmenliği bölümü mezunları DGS'de kimya bölümünü tercih edebilir.

Kuruyemiş Üretimi ve Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kuruyemiş üretimi ve teknolojisi bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri bölümlerini tercih edebilir.

Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kuyumculuk ve takı tasarımı bölümü mezunları DGS'de aksesuar tasarımı, takı tasarımı, takı teknolojisi ve tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Kültürel Miras ve Turizm Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kültürel miras ve turizm bölümü mezunları DGS'de işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, konaklama işletmeciliği, konaklama ve turizm işletmeciliği, lojistik yönetimi, otel yöneticiliği, turizm işletmeciliği, turizm işletmeciliği ve otelcilik, turizm ve otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik bölümlerini tercih edebilir.

Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kümes hayvanları yetiştiriciliği bölümü mezunları DGS'de zootekni bölümünü tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.