DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (L)


Laborant ve Veteriner Sağlık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Laborant ve veteriner sağlık bölümü mezunları DGS'de biyoloji, veteriner, zootekni bölümlerini tercih edebilir.

Laboratuvar Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Laboratuvar bölümü mezunları DGS'de biyoloji, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Laboratuvar Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Laboratuvar teknolojisi bölümü mezunları DGS'de biyoloji, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Lastik Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Lastik teknolojisi bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, polimer mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Lastik - Plastik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Lastik - plastik bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, polimer mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Lastik ve Plastik Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Lastik ve plastik teknolojisi bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, polimer mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Levazım Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Levazım bölümü mezunları DGS'de lojistik yönetimi, ulaştırma ve lojistik, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Liberal Sanatlar Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Liberal sanatlar bölümü mezunları DGS'de sanat tarihi bölümünü tercih edebilir.

Lojistik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Lojistik bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, işletme, lojistik yönetimi, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, ulaştırma ve lojistik, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Lojistik Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Lojistik yönetimi bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, işletme, lojistik yönetimi, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, ulaştırma ve lojistik, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

 


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.