DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (O)


Odun Dışı Orman Ürünleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Odun dışı orman ürünleri bölümü mezunları DGS'de orman mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Odyometri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Odyometri bölümü mezunları DGS'de fizik, odyoloji, işitme engelliler öğretmenliği bölümlerini tercih edebilir.

Ofis Teknolojileri ve Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ofis teknolojileri ve yönetimi bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, işletme bilgi yönetimi, reklamcılık ve halkla ilişkiler, sağlık kurumlan işletmeciliği, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

Okul Öncesi Eğitimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Okul öncesi eğitimi bölümü mezunları DGS'de çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği bölümlerini tercih edebilir.

Optisyenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Optisyenlik bölümü mezunları DGS'de fizik bölümünü tercih edebilir.

Organik Tarım Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Organik tarım bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri, toprak bilimi ve bitki besleme bölümlerini tercih edebilir.

Orman Ürünleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Orman ürünleri bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, orman endüstrisi mühendisliği, orman mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Orman İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Orman işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, orman endüstrisi mühendisliği, orman mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Ormancılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ormancılık bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, orman endüstrisi mühendisliği, orman mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Ormancılık ve Orman Ürünleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ormancılık ve orman ürünleri mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, orman endüstrisi mühendisliği, orman mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Orta Kademe Yöneticilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Orta kademe yöneticilik bölümü mezunları DGS'de işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, kamu yönetimi, lojistik yönetimi, pazarlama, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik bölümlerini tercih edebilir.

Ortopedik Protez ve Ortez Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ortopedik protez ve ortez bölümü mezunları DGS'de biyomedikal mühendisliği, fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümlerini tercih edebilir.

Otel Yöneticiliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otel yöneticiliği bölümü mezunları DGS'de işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, konaklama işletmeciliği, konaklama ve turizm işletmeciliği, lojistik yönetimi, otel yöneticiliği, turizm işletmeciliği, turizm işletmeciliği ve otelcilik, turizm ve otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik bölümlerini tercih edebilir.

Oto Boya Karoseri Doğrultma Teknikerliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Oto boya karoseri doğrultma teknikerliği bölümü mezunları DGS'de otomotiv mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Oto Boya ve Karoseri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Oto boya ve karoseri bölümü mezunları DGS'de otomotiv mühendisliği bölümünü tercih edebilir.

Oto Elektrik-Elektronik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Oto elektrik - elektronik bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, kontrol mühendisliği, kontrol ve otomasyon mühendisliği, uçak elektrik-elektronik bölümlerini tercih edebilir.

Oto Motor Teknolojileri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Oto motor teknolojileri bölümü mezunları DGS'de makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım bölümlerini tercih edebilir.

Otobüs İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otobüs işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Otobüs Şoförlüğü (Kaptanlık) Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otobüs şoförlüğü (kaptanlık) bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Otobüs Kaptanlığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otobüs kaptanlığı bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Otomasyon Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otomasyon bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, kontrol mühendisliği, kontrol ve otomasyon mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Otomotiv Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otomotiv bölümü mezunları DGS'de endüstri mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım bölümlerini tercih edebilir.

Otomotiv Tasarım ve İmalat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otomotiv tasarım ve imalat bölümü mezunları DGS'de endüstri mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım bölümlerini tercih edebilir.

Otomotiv Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otomotiv teknolojisi bölümü mezunları DGS'de endüstri mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım bölümlerini tercih edebilir.

Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otomotiv satış sonrası hizmet bölümü mezunları DGS'de makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım bölümlerini tercih edebilir.

Otopsi Yardımcılığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Otopsi yardımcılığı bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.