DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (P)


Pamuk Eksperliği ve İplikçilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Pamuk eksperliği ve iplikçilik bölümü mezunları DGS'de tekstil, tekstil mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Pamuk Pazarlama ve İplikçilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Pamuk pazarlama ve iplikçilik bölümü mezunları DGS'de tekstil, tekstil mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Pancar Yetiştiriciliği ve Şeker Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Pancar yetiştiriciliği ve şeker teknolojisi bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri bölümlerini tercih edebilir.

Para ve Sermaye Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Para ve sermaye yönetimi bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, ekonometri, ekonomi, ekonomi ve finans, iktisat, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik bölümlerini tercih edebilir.

Paramedik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Paramedik bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Patoloji Laboratuvar Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Patoloji laboratuvar bölümü mezunları DGS'de biyoloji, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Patoloji laboratuvar teknikleri bölümü mezunları DGS'de biyoloji, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Pazarlama Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Pazarlama bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Pazarlama ve Satış Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Pazarlama ve satış bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Perakende satış ve mağaza yönetimi bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Perakendecilik ve mağaza yönetimi bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Perfüzyon Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Perfüzyon bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Perfüzyon Teknikleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Perfüzyon teknikleri bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Personel Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Personel bölümü mezunları DGS'de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, insan kaynakları yönetimi, işletme, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Personel Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Personel yönetimi bölümü mezunları DGS'de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, insan kaynakları yönetimi, işletme, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Petrokimya Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Petrokimya bölümü mezunları DGS'de kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Petrol Sondajı ve Üretimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Petrol sondajı ve üretimi bölümü mezunları DGS'de jeofizik mühendisliği, jeoloji mühendisliği, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Peyzaj Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Peyzaj bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, orman mühendisliği, peyzaj mimarlığı bölümlerini tercih edebilir.

Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Peyzaj uygulama ve süs bitkileri bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, orman mühendisliği, peyzaj mimarlığı bölümlerini tercih edebilir.

Peyzaj ve Çevre Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Peyzaj ve çevre tasarımı bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, orman mühendisliği, peyzaj mimarlığı bölümlerini tercih edebilir.

Kesme Çiçek Yetiştiriciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Kesme çiçek yetiştiriciliği bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, orman mühendisliği, peyzaj mimarlığı bölümlerini tercih edebilir.

Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Piyasa araştırmaları ve pazarlama bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümlerini tercih edebilir.

Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Piyasa araştırmaları ve reklamcılık bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümlerini tercih edebilir.

Plastik Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Plastik teknolojisi bölümü mezunları DGS'de imalat mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, polimer mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Posta Hizmetleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Posta hizmetleri bölümü mezunları DGS'de lojistik yönetimi, ulaştırma ve lojistik, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık,  uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Protez ve Ortez Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Protez ve ortez bölümü mezunları DGS'de biyomedikal mühendisliği, fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.