DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (R)


Radyoterapi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Radyoterapi bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Radyo ve televizyon programcılığı bölümü mezunları DGS'de basın ve yayın, film tasarımı, fotoğraf ve video, gazetecilik, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarım, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, radyo ve televizyon, radyo televizyon ve sinema, sinema ve televizyon, televizyon haberciliği ve programcılığı, yeni medya bölümlerini tercih edebilir.

Radyo ve Televizyon Yayımcılığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Radyo ve televizyon yayımcılığı bölümü mezunları DGS'de basın ve yayın, film tasarımı, fotoğraf ve video, gazetecilik, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarım, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, radyo ve televizyon, radyo televizyon ve sinema, sinema ve televizyon, televizyon haberciliği ve programcılığı, yeni medya bölümlerini tercih edebilir.

Radyoloji Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Radyoloji bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Radyo ve Televizyon Tekniği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Radyo ve televizyon tekniği bölümü mezunları DGS'de basın ve yayın, film tasarımı, gazetecilik, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, radyo ve televizyon, radyo. televizyon ve sinema, sinema ve televizyon, televizyon haberciliği ve programcılığı, yeni medya bölümlerini tercih edebilir.

Radyo ve Televizyon Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Radyo ve televizyon teknolojisi bölümü mezunları DGS'de basın ve yayın, film tasarımı, gazetecilik, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, iletişim, iletişim bilimleri, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, medya ve iletişim, medya ve iletişim sistemleri, radyo ve televizyon, radyo. televizyon ve sinema, sinema ve televizyon, televizyon haberciliği ve programcılığı, yeni medya bölümlerini tercih edebilir.

Rafineri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Rafineri bölümü mezunları DGS'de kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Rafineri ve Petrokimya Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Rafineri ve petrokimya bölümü mezunları DGS'de kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Rafineri ve Petro-Kimya Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Rafineri ve petro-kimya teknolojisi bölümü mezunları DGS'de kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemler elektrik ve elektronik teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, fizik, raylı sistemler mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemleri işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ulaştırma ve lojistik, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi  bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler Makine Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemler makine teknolojisi bölümü mezunları DGS'de endüstri mühendisliği, imalat mühendisliği, makine mühendisliği, raylı sistemler mühendisliği, otomotiv mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler Makinistlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemler makinistlik bölümü mezunları DGS'de endüstri mühendisliği, imalat mühendisliği, makine mühendisliği, raylı sistemler mühendisliği, otomotiv mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemler teknolojisi bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, raylı sistemler mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler Yol Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemler yol bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, raylı sistemler mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Raylı sistemler yol teknolojisi bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, raylı sistemler mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Reklamcılık Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Reklamcılık yönetimi bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümlerini tercih edebilir.

Reklamcılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Reklamcılık bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümlerini tercih edebilir.

Restorasyon Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Restorasyon bölümü mezunları DGS'de çini, el sanatları, eski çini onarımları, geleneksel türk el sanatları, geleneksel türk sanatları, iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, mimarlık, tezhip bölümlerini tercih edebilir.

Restorasyon ve Konservasyon Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Restorasyon ve konservasyon bölümü mezunları DGS'de çini, el sanatları, eski çini onarımları, geleneksel türk el sanatları, geleneksel türk sanatları, iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, mimarlık, tezhip bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.