DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (S)


Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Saç bakımı ve güzellik hizmetleri bölümü mezunları DGS'de kimya bölümünü tercih edebilir.

Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sağlık kurumları işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de işletme, sağlık idaresi, sağlık kurumlan işletmeciliği, sağlık kurumlan yöneticiliği, sağlık yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Sağlık Laboratuvarı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sağlık laboratuvarı bölümü mezunları DGS'de biyoloji, hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Sağlık Memurluğu Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sağlık memurluğu bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Sağlık Teknikerliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sağlık teknikerliği bölümü mezunları DGS'de hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerini tercih edebilir.

Sahne ve Gösteri Sanatları Işık Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sahne ve gösteri sanatları ışık teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, film tasarımı, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, radyo ve televizyon, radyo. televizyon ve sinema, sahne dekorları ve kostümü, sahne tasarımı, sinema ve televizyon, tiyatro bölümlerini tercih edebilir.

Sahne ve Gösteri Sanatları Ses Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sahne ve gösteri sanatları ses teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, film tasarımı, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, radyo ve televizyon, radyo. televizyon ve sinema, sahne dekorları ve kostümü, sahne tasarımı, sinema ve televizyon, tiyatro bölümlerini tercih edebilir.

Sahne ve Gösteri Sanatları Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sahne ve gösteri sanatları teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, film tasarımı, görsel iletişim, görsel iletişim tasarımı, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, iletişim sanatları, iletişim tasarımı, iletişim tasarımı ve yönetimi, iletişim ve tasarım, radyo ve televizyon, radyo. televizyon ve sinema, sahne dekorları ve kostümü, sahne tasarımı, sinema ve televizyon, tiyatro bölümlerini tercih edebilir.

Sahne Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sahne tasarımı bölümü mezunları DGS'de iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, sahne dekorları ve kostümü, sahne tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Sahne Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sahne tasarımı bölümü mezunları DGS'de iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, sahne dekorları ve kostümü, sahne tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Sahne ve Dekor Tasarımı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sahne tasarımı bölümü mezunları DGS'de iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, sahne dekorları ve kostümü, sahne tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Sanat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sanat bölümü mezunları DGS'de iletişim tasarımı bölümünü tercih edebilir.

Saraciye Tasarımı ve Üretimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Saraciye tasarımı ve üretimi bölümü mezunları DGS'de deri mühendisliği, moda tasarımı, moda ve tekstil tasarımı, tekstil ve moda tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Satış ve Reklam Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Satış ve reklam yönetimi bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Satış Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Satış yönetimi bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim, iletişim bilimleri, işletme, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, pazarlama, reklam tasarımı ve iletişimi, reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Savunma ve Güvenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Savunma ve güvenlik bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

Saz Tamir Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Saz tamir bölümü mezunları DGS'de çalgı yapım, yaylı çalgılar yapımı bölümlerini tercih edebilir.

Sebze Üretimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sebze üretimi bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri bölümlerini tercih edebilir.

Sekreterlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sekreterlik bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım, işletme bilgi yönetimi, reklamcılık ve halkla ilişkiler, sağlık kurumlan işletmeciliği, yönetim bilişim sistemleri bölümlerini tercih edebilir.

Selüloz ve Kağıt Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Selüloz ve kağıt teknolojisi bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, orman endüstrisi mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Selüloz ve Kağıtçılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Selüloz ve kağıtçılık bölümü mezunları DGS'de ağaç işleri endüstri mühendisliği, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, orman endüstrisi mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Seracılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seracılık bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri bölümlerini tercih edebilir.

Seracılık ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seracılık ve süs bitkileri yetiştiriciliği bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, peyzaj mimarlığı bölümlerini tercih edebilir.

Seramik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seramik bölümü mezunları DGS'de cam, çini, seramik, seramik sanatları, seramik ve cam, seramik ve cam tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Seramik, Cam ve Çinicilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seramik, cam ve çinicilik bölümü mezunları DGS'de cam, çini, seramik, seramik sanatları, seramik ve cam, seramik ve cam tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Seramik ve Cam Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seramik ve cam bölümü mezunları DGS'de cam, çini, seramik, seramik sanatları, seramik ve cam, seramik ve cam tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Serigrafi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Serigrafi bölümü mezunları DGS'de grafik, grafik sanatlar ve grafik tasarımı, grafik sanatları, grafik tasarım, grafik tasarımı bölümlerini tercih edebilir.

Sevk ve İdare Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sevk ve idare bölümü mezunları DGS'de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Seyahat ve Tur İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seyahat ve tur işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Seyahat İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seyahat işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Seyahat ve Turizm İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seyahat ve turizm işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Seyahat İşletmeciliği ve Tur Operatörlüğü Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Seyahat işletmeciliği ve tur operatörlüğü bölümü mezunları DGS'de seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği bölümlerini tercih edebilir.

Sığır Yetiştiriciliği ve Besiciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sığır yetiştiriciliği ve besiciliği bölümü mezunları DGS'de zootekni bölümünü tercih edebilir.

Sıhhi Tesisat Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sıhhi tesisat bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sıhhi tesisat ve doğalgaz bölümü mezunları DGS'de enerji sistemleri mühendisliği, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Sigortacılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sigortacılık bölümü mezunları DGS'de aktüerya, aktüerya bilimleri, bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, ekonometri, ekonomi ve finans, işletme, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansal yönetim, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik bölümlerini tercih edebilir.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, işletme, lojistik yönetimi,seyahat işletmeciliği,  seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, ulaştırma ve lojistik, uluslararası lojistik bölümlerini tercih edebilir.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sivil havacılık kabin hizmetleri bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, lojistik yönetimi, seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, turizm ve otelcilik, ulaştırma ve lojistik, uluslararası lojistik bölümlerini tercih edebilir.

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sivil savunma ve itfaiyecilik bölümü mezunları DGS'de acil yardım ve afet yönetimi, sosyal hizmet bölümlerini tercih edebilir.

Sondaj Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sondaj teknolojisi bölümü mezunları DGS'de jeofizik mühendisliği, jeoloji mühendisliği, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Sondajcılık Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sondajcılık bölümü mezunları DGS'de jeofizik mühendisliği, jeoloji mühendisliği, petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Sosyal Bilimler Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sosyal bilimler bölümü mezunları DGS'de halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve tanıtım, kamu yönetimi, sosyal hizmet, sosyoloji bölümlerini tercih edebilir.

Sosyal Hizmetler / Sosyal Hizmet Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sosyal hizmetler / sosyal hizmet bölümü mezunları DGS'de sosyal hizmet, sosyoloji bölümlerini tercih edebilir.

Sosyal Güvenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sosyal güvenlik bölümü mezunları DGS'de sosyal hizmet bölümünü tercih edebilir.

Spor Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Spor yönetimi bölümü mezunları DGS'de işletme, spor yöneticiliği, spor yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Su Ürünleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Su ürünleri bölümü mezunları DGS'de balıkçılık teknolojisi, su ürünleri mühendisliği, zootekni bölümlerini tercih edebilir.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Su ürünleri  işleme teknolojisi bölümü mezunları DGS'de balıkçılık teknolojisi, beslenme ve diyetetik, gıda mühendisliği, gıda teknolojisi, kimya, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği ve uygulamalı kimya, su ürünleri mühendisliği, zootekni bölümlerini tercih edebilir.

Sualtı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sualtı bölümü mezunları DGS'de balıkçılık teknolojisi, su ürünleri mühendisliği bölümlerini tercih edebiliir.

Su Altı Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sualtı altı teknolojisi bölümü mezunları DGS'de balıkçılık teknolojisi, su ürünleri mühendisliği bölümlerini tercih edebiliir.

Subtropik İklim Bitkileri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Subtropik iklim bitkileri bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri bölümlerini tercih edebilir.

Subtropikal Bitki Yetiştiriciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Subtropikal bitki yetiştiriciliği bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, tarla bitkileri bölümlerini tercih edebilir.

Sulama Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Sulama teknolojisi bölümü mezunları DGS'de orman mühendisliği, peyzaj mimarlığı, tarımsal yapılar ve sulama bölümlerini tercih edebilir.

Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Süs bitkileri yetiştiriciliği bölümü mezunları DGS'de bahçe bitkileri, bahçe bitkileri üretimi ve pazarlaması, bitki koruma, peyzaj mimarlığı bölümlerini tercih edebilir.

Süt Hayvancılığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Süt hayvancılığı bölümü mezunları DGS'de zootekni bölümünü tercih edebilr.

Süt ve Besi Hayvancılığı Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Süt ve besi hayvancılığı bölümü mezunları DGS'de zootekni bölümünü tercih edebilr.

Süt ve Süt Ürünleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Süt ve süt ürünleri bölümü mezunları DGS'de beslenme ve diyetetik, gıda mühendisliği, gıda teknolojisi, kimya, süt teknolojisi bölümlerini tercih edebilir.

Süt ve Süt Ürünleri Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Süt ve süt ürünleri teknolojisi bölümü mezunları DGS'de beslenme ve diyetetik, gıda mühendisliği, gıda teknolojisi, kimya, süt teknolojisi bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.