DGS İle Geçiş Yapılan Bölümler (U)


Uçak Elektriği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak elektriği bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, pilotaj, uçak elektrik-elektronik, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Elektrik ve Elektroniği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak elektrik ve elektroniği bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, pilotaj, uçak elektrik-elektronik, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Elektroniği Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak elektroniği bölümü mezunları DGS'de elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, pilotaj, uçak elektrik-elektronik, uçak mühendisliği, uzay mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Gövde Bakım Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak gövde bakım bölümü mezunları DGS'de havacılık ve uzay mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, pilotaj, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Gövdesi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak gövdesi bölümü mezunları DGS'de havacılık ve uzay mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, pilotaj, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Motoru Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak motoru bölümü mezunları DGS'de havacılık ve uzay mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, pilotaj, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Yer Destek Sistemleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak yer destek sistemleri bölümü mezunları DGS'de havacılık ve uzay mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, pilotaj, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Uçak Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uçak teknolojisi bölümü mezunları DGS'de elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği, havacılık elektrik ve elektroniği, havacılık ve uzay mühendisliği, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, pilotaj, uçak elektrik-elektronik, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım, uçak mühendisliği bölümlerini tercih edebilir.

Ulaştırma Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ulaştırma bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ulaştırma ve trafik hizmetleri bölümü mezunları DGS'de inşaat mühendisliği, lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Ulaştırma ve Otomotiv Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Ulaştırma ve otomotiv bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, inşaat mühendisliği, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği, gemi ve deniz teknolojisi mühendisliği, lojistik yönetimi, makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, pilotaj, seyahat işletmeciliği, seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, uçak gövde – motor, uçak gövde - motor bakım, ulaştırma ve lojistik bölümlerini tercih edebilir.

Uluslararası Lojistik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uluslararası lojistik bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, işletme, lojistik yönetimi, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, ulaştırma ve lojistik, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Uluslararası Taşımacılık Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uluslararası taşımacılık yönetimi bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, işletme, lojistik yönetimi, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, ulaştırma ve lojistik, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uluslararası taşımacılık ve lojistik bölümü mezunları DGS'de havacılık işletmeciliği, işletme, lojistik yönetimi, sivil hava ulaştırma işletmeciliği, ulaştırma ve lojistik, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası lojistik yönetimi, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini tercih edebilir.

Uluslararası Ticaret Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uluslararası ticaret bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, ekonomi, ekonomi ve finans, iktisat, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Uluslararası Ticaret Yönetimi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uluslararası ticaret yönetimi bölümü mezunları DGS'de bankacılık, bankacılık ve finans, bankacılık ve finansman, bankacılık ve sigortacılık, ekonomi, ekonomi ve finans, iktisat, işletme bilgi yönetimi, işletme enformatiği, işletme-ekonomi, lojistik yönetimi, sermaye piyasası, sermaye piyasası denetim ve derecelendirme, sigortacılık, sigortacılık ve risk yönetimi, uluslararası finans, uluslararası finans ve bankacılık, uluslararası işletme, uluslararası işletmecilik, uluslararası işletmecilik ve ticaret, uluslararası ticaret, uluslararası ticaret ve finans, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve işletmecilik, uluslararası ticaret ve lojistik, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi, uluslararası ticaret ve pazarlama bölümlerini tercih edebilir.

Un Üretim Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Un üretim teknolojisi bölümü mezunları DGS'de gıda mühendisliği, gıda teknolojisi bölümlerini tercih edebilir.

Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Un ve unlu mamuller teknolojisi bölümü mezunları DGS'de gıda mühendisliği, gıda teknolojisi bölümlerini tercih edebilir.

Uygulamalı İngilizce - Türkçe Çevirmenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı İngilizce - Türkçe çevirmenlik bölümü mezunları DGS'de Amerikan kültürü ve edebiyatı, İngiliz dil bilimi, İngiliz dili ve edebiyatı, mütercim-tercümanlık (İngilizce) bölümlerini tercih edebilir.

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı İngilizce ve çevirmenlik bölümü mezunları DGS'de Amerikan kültürü ve edebiyatı, İngiliz dil bilimi, İngiliz dili ve edebiyatı, mütercim-tercümanlık (İngilizce) bölümlerini tercih edebilir.

Uygulamalı İspanyolca - Türkçe Çevirmenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı İspanyolca - Türkçe çevirmenlik bölümü mezunları DGS'de İspanyol dili ve edebiyatı bölümünü tercih edebilir.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı İspanyolca ve çevirmenlik bölümü mezunları DGS'de İspanyol dili ve edebiyatı bölümünü tercih edebilir.

Uygulamalı Rusça - Türkçe Çevirmenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı Rusça - Türkçe çevirmenlik bölümü mezunları DGS'de mütercim - tercümanlık (Rusça), Rus dili ve edebiyatı bölümlerini tercih edebilir.

Uygulamalı Rusça ve Çevirmenlik Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı Rusça ve çevirmenlik bölümü mezunları DGS'de mütercim - tercümanlık (Rusça), Rus dili ve edebiyatı bölümlerini tercih edebilir.

Uygulamalı Takı Teknolojisi Mezunlarının DGS'de Tercih Edebileceği Bölümler

Uygulamalı takı teknolojisi bölümü mezunları DGS'de aksesuar tasarımı, takı tasarımı, takı teknolojisi ve tasarımı bölümlerini tercih edebilir.


DMCA.com
 
Bu siteyi kullanan, ziyaret eden ve görüntüleyen kişi ve kurumlar "site kullanım şartları"nı kabul etmiş sayılırlar.